Zatĺkač kolov Bystroň

 


Zatĺkač kolov od českého výrobcu Bystroň je určený na výstavbu oplotení z drevených kolov.
Použitím zatĺkača  nie je potrebné vŕtať diery ani betónovať, jednoducho nastavíte zatĺkač do zvislej polohy pomocou vstavanej vodováhy a troma až šiestimi údermi kladiva je kôl osadený. 
Približný čas na jeden kôl vrátane prejazdu a nastavenia zvislej polohy je 2 minúty. Vďaka veľkým rozsahom naklápania v priečnom aj pozdĺžnom smere je možné zatĺkať koly zvislo aj v kopcovitom, alebo nerovnom teréne. Energia 270kg kladiva, ktoré padá voľným pádom niekoľko metrov je dostatočne veľká na to, aby bolo možné osadiť koly aj v suchej, či kamenistej pôde.
Stroj je určený na práce v trojbodovom závese traktora, cat.II. Na traktore stačí jeden hydraulický okruh. Z neho je napájaný vlastný rozvádzač, cez ktorý sa obsluhuje celý stroj. Obsluha zatĺkača stojí vonku pri stroji a pákovým ovládačom ovláda náklon v pozdĺžnom aj priečnom smere a samotné zatĺkanie.
Tento jednoduchý a spoľahlivý stroj je u našich zákazníkov veľmi obľúbený, na Slovensku sme ich od roku 2017 predali už viac ako 30 kusov.

- Hmotnosť závažia je 270kg
- Maximálna celková dĺžka kola 3 metre
- Priemer zatĺkaného kola nie je obmedzený
- Celková hmotnosť stroja cca 650kg
- Celková výška stroja  415 cm
- Cena 7226,- Eur s DPH 

...  akcia -10%, cena 6504,- Eur s DPH ...


Aktuálna skladová dostupnosť:

skladom: 0 kusov (výroba na objednávku do 3 týždňov) Objednať môžete emailom na info@evotec.sk alebo cez tento formulár: